fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Pohrávání se stínem a světlem ve fotografii portrétu

=== INTRO:
Fotografování portrétu je určitou výzvou, kterou mnoho fotografů rádo přijímá. K dosažení kvalitního portrétu musí být správně využita světla a stíny. Správně vyvážená kombinace těchto dvou elementů může vytvořit krásný portrét.

Pohrávání se světlem

Všechno světlo, které vstupuje do fotografie, má vliv na výsledný vzhled portrétu. Světlo může být použito k vytváření dramatických efektů, jako je například kontrast mezi stíny a světlem. Světlo také může být použito k zdůraznění detaily tváře portrétu, což je důležité pro dosáhnutí kvalitního výsledku.

Důmyslné využívání stínu

Stíny jsou stejně důležité jako světlo při fotografování portrétu. Stíny mohou být použity k vytváření kontrastu mezi světlem a tmou, což může vést k dramatičtějšímu vzhledu portrétu. Stíny také mohou být použity k zastření a potlačení méně pozitivních aspektů, stejně jako k vytváření více komplexních textur.

=== OUTRO:
Dobré pohrávání se světlem a stíny je klíčem k úspěšnému fotografování portrétu. Fotografové by měli plně využít své schopnosti kombinovat světlo a stíny, aby vytvořili unikátní a krásné portréty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení