fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Tvorba snímků s efektem nadpřirozeného světla a svícení

Tvorba snímků s efektem nadpřirozeného světla a svícení se stala velmi populárním fotografickým řemeslem a příležitostí pro umění. Vytváření snímků s vyšší kvalitou světla a osvětlením může být obtížné, ale výsledek může být velmi efektní a zajímavý. Přečtěte si, jak se pustit do tvorby snímků s efektem nadpřirozeného světla a osvětlením.

1. Co je to tvorba snímků s efektem nadpřirozeného světla?

Tvorba snímků s efektem nadpřirozeného světla je technika, která využívá sofistikovaných světelných efektů a kreativního použití osvětlení pro vytváření unikátních a výrazných snímků. Je to velmi oblíbená technika pro fotografování krajin a městských scén s vyšším osvětlením, ale také pro fotografování lidí a jiného portrétního předmětu.

2. Jak vytvořit efektní snímek se svícením?

Vytvoření snímků s efektem nadpřirozeného světla a svícením vyžaduje určité fotografické schopnosti a znalosti. Prvním krokem je výběr správného osvětlení. Doporučuje se používat externí osvětlení, jako jsou reflektory, blesky a další. Měli byste také použít nastavitelný stativ a měřidlo světla, abyste dosáhli stejné svítivosti na všech snímcích. Poté můžete začít experimentovat s různými barvami a intenzitami osvětlení.

Tvorba snímků s efektem nadpřirozeného světla a svícením je oblíbené fotografické řemeslo, které vám umožní vytvářet zajímavé a unikátní snímky. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, je důležité pečlivě zvolit osvětlení a experimentovat s různými barvami a intenzitami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení