fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Tvorba portrétů v neonovém světle nočních ulic

Neonové světlo je jedním z nejviditelnějších typů uměleckého světla. Může být použito k vytvoření jedinečného a dramatického portrétu v nočních ulicích. Představuje novou a vzrušující cestu, jak můžete zachytit noční město a život v něm.

Použití neonového světla

Neonové světlo je populárním typem uměleckého světla, které se používá v fotografii města. Může to být jak samostatné instalace, tak i světla umístěná na budovách a silnicích. To umožňuje fotografům plně využít neonového světla k vytváření dramatických portrétů v nočním městě. Neonové světlo je obzvláště vhodné k osvětlení městských ulic, protože jeho barvy jsou ostré a světlo se silně odráží od budov.

Tvorba portrétů v nočních ulicích

Neonové světlo je skvělým způsobem, jak vytvářet portréty v nočních ulicích. Umožňuje fotografům vyzkoušet si různé módní a street fotografické techniky. Například, můžete vyzkoušet umístit světlo blízko postavy, abyste získali dramatický portrét s ostrými kontrasty. Můžete také vyzkoušet využít rozptýlení neonového světla na postavu, abyste získali jemné, teplé světlo.

Můžete také využít neonové světlo k vytvoření velkého počtu různých portrétů. Například můžete vyzkoušet vyfotografovat postavu s neonovým světlem, které prochází zadním oknem auta. Můžete také vyzkoušet vytvořit portrét postavy s obrysovým světlem, které se odráží od budovy. Je to skvělý způsob, jak vytvářet originální a dramatické portréty v nočním městě.

Neonové světlo představuje novou a vzrušující cestu, jak můžete vytvářet portréty v nočních ulicích. Je to skvělý způsob, jak vytvořit originální a dramatické portréty. Pomocí neonového světla můžete vytvořit nekonečné množství nových a zajímavých portrétů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení