fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Kreativní použití barevných filtrů při úpravě fotografií

Upravování fotografií je oblast, ve které se v poslední době objevuje stále více nových technik. Barevné filtry jsou jednou z nich a nabízejí mnoho možností pro kreativní úpravu fotografií. Tento článek se zaměří na různé způsoby, jak lze barevné filtry použít k úpravám fotografií.

Přínosy barevných filtrů

Barevné filtry se často používají při úpravě fotografií, aby se zvýraznily nebo potlačily jednotlivé barvy. Použitím filtrů lze fotografii změnit a vytvořit z ní něco úplně nového. Tyto filtry mohou být použity k vytvoření zcela odlišného tónu a atmosféry, než měla originální fotografie.

Úpravy fotografií s barevnými filtry

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak nastavit barevný filtr, je použít jednoduchou obrazovou úpravu k potlačení nebo zvýraznění dané barvy. Barevné filtry lze také nastavit tak, aby se obraz zcela změnil a úplně nový dojem. Filtr může být také použit k vytvoření efektu tónování, což je obzvláště užitečné pro úpravy starších fotografií.

Barevné filtry poskytují mnoho možností k úpravám fotografií. Mohou být použity k potlačení nebo zvýraznění určitých barev a k vytvoření zcela nového vzhledu. S jejich pomocí lze také tónovat starší fotografie a vytvářet unikátní efekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení