fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Jak zdůraznit oči ve fotografii portrétu: návod k úpravě

Fotografování portrétů je jednou z oblíbených technik fotografování. Aby byly oči na fotografii portrétu vynikající a zdůrazněné, je nutné provádět úpravy. Tento článek ukazuje jednoduché kroky, jak zdůraznit oči ve fotografii portrétu.

1. Ujasnění účelu

Nejprve je důležité určit, jakou úpravou chcete dosáhnout. Pokud jde o portrét, můžete se rozhodnout pro zvýraznění očí, aby vynikly a získaly větší důraz. Můžete také zvolit úpravu, která zdůrazní všechny detaily fotografie portrétu.

2. Kroky k úpravě

Krok první: Vyberte si nástroj pro úpravu, jako je například Photoshop. Můžete také použít jiný program, pokud se vám líbí.

Krok druhý: Přejděte na možnost úpravy, jako je například úprava lesku. Nastavte jej na nízkou úroveň, aby se oči na fotografii zdůraznily.

Krok třetí: Přejděte na úpravu barev, abyste mohli změnit barvu očí. Můžete také změnit barvu vlasů, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Krok čtvrtý: Vyberte nástroj odstranění šumu. Pomocí tohoto nástroje můžete odstranit jakýkoli šum, který se může objevit na fotografii.

Krok pátý: Přejděte na nástroj pro vylepšení kontrastu. Použijte jej k zvýšení kontrastu a zvýraznění očí na fotografii portrétu.

Krok šestý: Použijte nástroj pro vylepšení ostrosti. Tímto způsobem můžete zdůraznit veškeré detaily fotografie portrétu.

Krok sedmý: Použijte nástroj pro retušování a úpravu fotografií. Tímto způsobem můžete upravit fotografii portrétu podle potřeby.

Krok osmý: Uložte fotografii portrétu.

Tímto způsobem můžete úspěšně zdůraznit oči ve fotografii portrétu. Při úpravách je vždy důležité používat jemnost a nastavit hladinu úprav tak, aby nebyl fotografii portrétu poškozen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení