fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Jak pracovat s tónováním kůže pro portrétní fotografii v interiéru

Když se zabýváte tvorbou portrétů v interiérech, naučte se ovládnout základní techniku ​​tónování kůže. Tónování kůže je technika, která se používá k získání stejného, subtilního barevného vzhledu na modelových obličejích a těle. Díky tomu můžete dosáhnout velmi jemného a realistického vzhledu vašich fotografií.

Jak proniknout do tajů tónování kůže?

Tónování kůže v interiéru je technika, která může být zdrcující. Nejdříve se musíte naučit, jak pracovat s jinovatkou, umělým osvětlením, abyste mohli dosáhnout požadovaného vzhledu. Jakmile se naučíte, jak pracovat s osvětlením, dalším krokem je nastavení správného expozičního času. Čím delší expoziční čas vyberete, tím více se váš portrét bude pohybovat k barevnému vyvážení, které chcete dosáhnout. Dalším krokem je použití různých tlumení filterů, jako jsou ND, polární a tlumení filtry, které změní intenzitu osvětlení.

Proč je tónování kůže pro portrétní fotografii v interiéru tolik důležité?

Tónování kůže pro portrétní fotografii v interiéru je důležité, protože pomáhá dosáhnout realističtějšího vzhledu. Pokud se vám nepodaří dosáhnout správného tónování kůže, budou portréty vypadat falešně a falešně. Je také důležité, abyste věděli, jak vybrat správnou expozici a jak pracovat s různými tlumeními filtry, abyste dosáhli požadovaného výsledku. To vám umožní dosáhnout požadovaného chladného, teplejšího nebo neutrálního vzhledu v závislosti na osvětlení, modelu a jiných faktorech.

Ať už se fotografujete portréty v interiéru, nebo venku, je důležité, abyste se naučili, jak pracovat se světlem, abyste mohli dosáhnout požadovaného vzhledu. Tónování kůže je technika, kterou můžete použít k získání subtilního, realistického vzhledu vašich portrétů. Jediným způsobem, jak se naučit tuto techniku, je trénovat a pracovat s využitím různých filtrů a osvětlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení