fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Fotografování odlesků na městských skleněných fasádách

Když se fotografování týká městských skleněných fasád, je třeba se ujistit, že jsou všechny odlesky pod kontrolou. Městské skleněné fasády se velmi rychle staly velmi populární mezi fotografy, protože jejich odlesky obyčejně vytvářejí zajímavé a kreativní snímky.

Pozor na odlesky!

Na skleněných fasádách jsou obvykle umístěny odrazné panely, které se používají ke snížení intenzity slunečního světla, které se odráží z fasády. Tyto panely mohou způsobit, že se odlesky zcela změní a fotograf může namísto jednotlivých odrazů získat nepředvídatelnou směs odlesků. Proto je třeba mít na paměti, že odrazné panely mohou způsobit, že se odlesky mohou výrazně lišit a může být nutné je nastavit opakovaně.

Jak fotografovat skleněné fasády

Nejlepším způsobem, jak získat perfektní snímky skleněné fasády, je stříhat záběry tak, aby se odlesky vyhnuly. To lze provést nastavením blesku tak, aby skleněné fasády byly osvětleny z více stran, což zabrání intenzivním odleskům. Dalším způsobem je použít závěsný filtr, který odfiltruje nadměrný odraz světla.

Městské skleněné fasády mohou vytvářet velmi kreativní fotografie, ale je třeba si dávat pozor na odlesky, které mohou mít velký vliv na kvalitu fotografie. Chcete-li získat dokonalé snímky skleněných fasád, je třeba se ujistit, že je všechno správně nastaveno, aby nevznikly odlesky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení