fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Fotografování atmosférických snímků v mlze a oparu

Atmosférické snímky v mlze a oparu jsou velmi oblíbené mezi fotografy – vytvářejí přírodní, autentické prostředí, které dokonale zachycuje krásu okolního světa. Tato technika může být trochu obtížná, ale s vědomím několika základů o fotografování v těchto neobvyklých podmínkách bude snadné vytvářet úžasné obrázky.

Atmosférické Snímky v Mlze a Oparu

Mlha a opar jsou skvělými prostředky pro vytváření atmosférických snímků. Mlha nebo opar mohou hrát roli ve fotografii a zajímavým způsobem změnit výhled. Mlha zabraňuje ostrým ostrým kontrastům a dodává obrázku zvláštní atmosféru. To, co je za mlhou, se stává nejasným a plně se závislosti na typu mlhy může snímek vypadat jako byste se dívali do archaického světa.

Fotografování v Neobvyklých Podmínkách

Když fotografujete v mlze, musíte mít na paměti, že světlo se chová jinak než za normálních světelných podmínek. Záleží na tom, jakou přístroj máte a jakou úroveň kontrastu chcete. K fotografování mlhy je nejlepší použít nastavení jasu a kontrastu na střední úroveň a zvolit nižší citlivost ISO. Kromě toho je důležité vzít v úvahu hloubku ostrosti a úhel pohledu, který byste měli použít.

Fotografování atmosférických snímků v mlze a oparu je zábavný způsob, jak si užít přírodu a vytvořit nádherné obrazy. Při tomto typu fotografování je důležité postarat se o správné nastavení a správný úhel pohledu, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení