fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

10 nejlepších fotografických programů pro PC

Dnešní digitální fotografie může být pořízena, sdílena a upravena pomocí několika úžasných softwarových programů pro PC. Existuje spousta nejlepších programů, které poskytují profesionální úroveň funkcí a služeb. Tato článek se zaměří na ty nejlepší fotografické programy pro PC.

1. Fotografické programy pro PC

Fotografické programy pro PC jsou aplikace určené pro úpravu digitálních fotografií. Existují programy pro úpravu, zpracování a tvorbu fotografií. Fotografické programy pro PC se liší podle jejich funkcí a funkcí, které nabízejí. Některé programy poskytují základní úpravy, jako je změna velikosti, obměna barev a kontrastu obrázku. Jiné programy nabízejí rozšířené úpravy, jako je tvorba vrstev a přechodů mezi obrázky.

2. Nejlepších 10 programů

Tady je 10 nejlepších fotografických programů pro PC.

 1. Adobe Photoshop – Adobe Photoshop je jedním z nejlepších fotografických programů pro PC. Photoshop má rozsáhlou sadu nástrojů pro úpravu fotografií, jako je retušování, míchání barev a korekce světla. Kromě toho nabízí mnoho dalšího, včetně vrstev, filtrů, témat a efektů.

 2. Corel PaintShop Pro – Corel PaintShop Pro je dalším populárním fotografickým programem pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev a korekce světla. Kromě toho nabízí širokou škálu filtrů a efektů, které vám pomohou vytvořit originální fotografie.

 3. GIMP – GIMP je bezplatný fotografický program pro PC. Tento program nabízí mnoho funkcí, včetně úprav obrazu, tvorby vrstev, filtrů, efektů a šablon. Navíc podporuje mnoho souborových formátů, včetně JPG.

 4. Adobe Lightroom – Adobe Lightroom je fotografický program pro PC, který umožňuje snadnou úpravu, organizaci a sdílení digitálních fotografií. Nabízí širokou škálu nástrojů pro úpravu a upravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, vylepšování kontrastu a mnoho dalšího.

 5. ACDSee Photo Studio – ACDSee Photo Studio je populární fotografický program pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, korekce světla a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí širokou škálu filtrů a efektů.

 6. PhotoScape – PhotoScape je bezplatný fotografický editor pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, vylepšování kontrastu a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí širokou škálu filtrů a efektů.

 7. Adobe Photoshop Elements – Adobe Photoshop Elements je jedním z nejpopulárnějších fotografických programů pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, korekce světla a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí širokou škálu efektů a filtrů.

 8. Paint.NET – Paint.NET je bezplatný fotografický editor pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, vylepšování kontrastu a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí širokou škálu filtrů a efektů.

 9. Fotor – Fotor je snadno použitelný fotografický program pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, korekce světla a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí mnoho efektů a filtrů.

 10. Inpixio Photo Editor – Inpixio Photo Editor je dalším populárním fotografickým programem pro PC. Tento program nabízí mnoho nástrojů pro úpravu fotografií, včetně retušování, míchání barev, vylepšování kontrastu a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí širokou škálu filtrů a efektů.

Tento článek poskytl přehled o nejlepších fotografických programech pro PC. Každý program nabízí jiné funkce a funkce, takže je důležité vybrat si program, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nyní už můžete vybrat ten nejlepší program pro svou fotografickou práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

 1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
 2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
 3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení