fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Den otevřených dveří 2

Rádi bychom vás srdečně pozvali na opětovně vypsaný Den Otevřených Dveří v našem fotografickém studiu. Připravili jsme pro vás krásnou modelku s možností prozkoumat naše studio, jehož atmosféra kombinuje moderní “boho” styl s jemnými barokními prvky.

Datum: 25.8.2023
Čas: 15:00-17:00
Místo: Heršpická 813/5, Brno, M-Palác, 13. patro
Rezervace nutná! ZDE (počet míst omezen).

fotograficke studio m palac 1 edited fotograf

Naše profesionální fotografické studio je místem, kde můžete rozvíjet svou kreativitu a fotografické dovednosti. Ať už jste začínající fotograf, amatérský nadšenec nebo profesionál, náš ateliér vám poskytne prostředí pro vaši tvůrčí vizi. Můžete si zarezervovat studio na focení i ve večerních hodinách.

Co vás čeká:

  • Exkluzivní rezervace: Pro tentokrát jsme omezeni počtem míst, proto je důležité si své místo rezervovat co nejdříve. Stačí vyplnit rezervační formulář na našem webu a získat tak svůj exkluzivní 15 minutový blok pro focení.
  • Modelka pro vás: Ve studiu vás bude čekat profesionální modelka, které vám ráda zapózuje. Můžete si vyzkoušet různé styly a techniky, nechat se inspirovat její přirozenou elegancí a přidat svému portfoliu skvělé snímky.
  • Kreativní prostředí: Naše studio je plné zajímavých rekvizit a dekorací, které vám umožní vytvořit unikátní fotografie. Kromě světlého pozadí vám nabízíme možnost využít například kuchyňskou linku, luxusní vanu, houpací křeslo či krb pro skvělé atmosférické záběry.
  • Profesionální rada: Na místě bude přítomna majitelka našeho studia, Ing. Petra Sýkorová, která vám ráda poradí a zodpoví všechny vaše otázky ohledně focení, techniky a využití ateliéru.
  • Rozmanitost: Bez ohledu na váš fotografický směr nebo zájem najdete v našem ateliéru prostředí, které vám umožní plně se vyjádřit. Od portrétních fotografií až po produkty či kreativní koncepty, naše prostředí vám dává neomezené možnosti.

Těšíme se na setkání s vámi a na společnou tvůrčí výzvu. Pro více informací a rezervace si prosím prohlédněte naše webové stránky. Sledujte také náš instagramový profil pro inspiraci a aktuální informace o našich aktivitách. ZDE

Zarezervujte si své místo ještě dnes a dejte se do světa fotografie s námi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení