fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Tvorba fotoesejů: vyprávění příběhu skrze sérii fotografií

Fotoeseje jsou velmi mocným nástrojem pro vyprávění příběhů pomocí série fotografií. Zatímco jedna fotografie může zobrazovat jeden okamžik, fotoesej je schopen odhalit rozsáhlou cestu. Fotoeseje představují zajímavý způsob, jak přenést zprávu, a jsou skvělou příležitostí pro učení se, jak pracovat s více obrazy.

Co je to fotoesej?

Fotoesej je cesta, kterou prochází série fotografií, aby vyprávěly příběh. Může to být osobní zážitek, společenská událost, téma nebo myšlenka. Fotoeseje jsou vynikajícím způsobem, jak odhalit obraz toho, co se děje, a představují způsob, jak prožít příběh bez slov.

Jak vytvořit fotoesej?

Vytvoření fotoeseje může být dost náročné, protože vyžaduje, abyste se místo koncentrovali na jednu fotku, zaměřili se na sérii. Začněte tím, že si vyberete téma fotoeseje, ať už je to osobní zkušenost, místo nebo téma. Poté byste se měli zaměřit na výběr fotografií, které budete používat, abyste definovali a vyprávěli příběh. Když máte fotografie, je důležité, abyste vytvořili strukturu, skládající se ze sekcí a řádků, které budou vytvářet příběh.

Fotoeseje jsou skvělým způsobem, jak přenést zprávu skrze sérii fotografií. Začít s fotoesejem může být náročné, ale s odpovídajícím tréninkem může být cesta k úspěchu. Fotoeseje vám umožní sdílet vaše sny, příběhy a vzpomínky s ostatními.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení