fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Tipy pro bezchybné portréty s použitím make-upu

Nanášením make-upu se dá vytvořit zázračná věc – portrét. Ať už se jedná o profesionální fotografii nebo vlastní selfie, správně nanesený make-up může člověka přeměnit. Níže jsou uvedeny některé tipy, jak dosáhnout dokonalého portrétu s použitím make-upu.

Tipy pro začátečníky

Začátek je vždy nejtěžší, a proto je důležité začít s jednoduchým make-upem, který vám zaručí skvělé výsledky. Začněte s tím, že použijete svůj oblíbený make-up. Nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou všechny produkty kompatibilní s vaší pletí. Dále je důležité vybrat si správnou texturu, a proto je vhodné vyzkoušet různé produkty a najít ten, který vám bude sedět nejlépe.

Správné nanášení make-upu

Před nanášením make-upu je nezbytné pleť důkladně vyčistit a hydratovat. Pokud se rozhodnete použít podkladový krém, ujistěte se, že je kompatibilní s vaší pletí. Dále je důležité správně nanést tvářenku, oční stíny, řasenku a korektor. Nechte odborníka, aby vám poradil, jak tyto produkty nanesete, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Díky těmto tipům můžete dosáhnout bezchybného portrétu s použitím make-upu. Nakonec je však nejdůležitější, abyste si užívali proces nanášení make-upu a byli s výsledným portrétem spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení