fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Portrétní fotografie s bokeh efektem: zaměření na subjekt

Portrétní fotografie s bokeh efektem je oblíbeným stylem fotografování, který může vytvořit úžasný a osobní zážitek. Tento článek se zaměří na to, jak se bokeh efekt používá při portrétní fotografii, a jak se dosáhne nejlepších výsledků.

Co je bokeh efekt?

Bokeh efekt je fotografická technika, která je založena na principu rozostření pozadí. Tato technika poskytuje neobyčejné a živé snímky. Bokeh se používá k dosažení kreativního a zajímavého vizuálního stylu. K vytvoření takového efektu je třeba použít velkou clonu, aby byly pozadí a další objekty rozostřeny.

Jak se s bokeh efektem fotografuje portrét?

Když se fotografuje portrét s bokeh efektem, je důležité zaměřit se na subjekt. Fotograf musí používat velkou clonu a vytvářet kontrast mezi objektem a pozadím. Je důležité, aby subjekt byl ve středu a pozadí bylo rozostřené. Můžeš také použít světla a stíny k vytvoření zajímavých vizuálních efektů.

Portrétní fotografie s bokeh efektem je skvělým způsobem, jak se vyjádřit a dosáhnout kreativního vizuálního stylu. Tato technika je založena na principu rozostření pozadí a zaměření na subjekt. Bokeh efekt může vytvořit atmosféru, která dokonale odráží osobnost a emoce subjektu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení