fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Kreativní použití siluet ve fotografii krajin

Krajinářská fotografie je oblíbená pro svou schopnost zachycovat krásy přírody a krajiny. Siluety jsou jedním z nejzajímavějších postupů, které můžou mít kreativní fotografové k dosáhnutí požadovaného výsledku. Je to způsob, jakým se dají působivé obrazy získat z jednoduchých motivů.

Siluety v krajinářské fotografii

Siluety jsou jedním z nejkreativnějších fotografických postupů. Jsou to obrazy, které jsou fotografovány při západu nebo východu slunce a kde je silueta objektů vystavena. V této technice se siluety vystavují až do tichého zákulisí, které je ve skutečnosti výsledkem dramatického, silně nasvíceného pozadí.

Způsoby využití siluet

Siluety se mohou využívat k vytváření drobných detailů, jako jsou stromy, kopce, budovy a jiné objekty. Kreativní fotografové mohou používat siluety k vytváření poutavých obrazů, ve kterých mohou přidat nějakou abstrakci nebo symboliku. Siluety se také mohou najít v dynamických a barevných kompozicích, které mohou přidat na expresivitě a dát fotografii hloubku.

Siluety mohou ve fotografii krajin dodat kreativitě a vytvářet poutavé obrazy. Pomáhají přidat na expresivitě a dramatu obrazu, aniž by museli být rušivými prvky. Jsou to skvělé postupy, které mohou fotografové využívat k oživení svých krajinářských snímků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení