fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Kreativní portréty s využitím prvků urbanistického street stylu

V poslední době se móda a umění propojují dohromady a vytváří stále bohatší a kreativnější svět. Jeden z módních trendů, který vychází z obou oborů, jsou kreativní portréty s využitím prvků urbanistického street stylu. Cílem kreativních portrétů je vytvořit originální a autentické dílo, které odráží okolní urbanistické prostředí.

1. Ulicemi inspirace

Ulice jsou místem, kde umění a móda doslova rozkvétají. Je plné lidí s různými styly, barevnými motivy a moderními trendami. Pro mnoho fotografů jsou ulice velkým tématem, které může inspirovat k tvorbě unikátních a kreativních portrétů. Street style se odráží v barvách, materiálech a prvcích, které jsou v okolním prostředí běžně vidět.

2. Kreativní portréty

Kreativní portréty s využitím prvků street stylu se skládají z urbanistických prvků, jako jsou graffiti, pouliční umění, značky a loga a mnoho dalších. Každý portrét je jedinečný a vychází z okolního prostředí. Fotografové mohou využít kombinaci urbanistických prvků v různých kombinacích, aby vytvořili originální a autentické portréty.

Kreativní portréty s využitím prvků urbanistického street stylu se stávají stále populárnějšími a jsou skvělým způsobem, jak vytvořit autentické dílo, které odráží okolní prostředí. Fotografové mohou využít kreativní portréty, aby vytvořili originální díla plná barev a motivů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení