fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Fotografování zvířat v akci: návod na úspěšné snímky

Fotografování zvířat v akci je obtížná disciplína. Ale s trochou trpělivosti a dobrým vybavením, můžete dokázat udělat skvělé snímky. Tento článek vám poradí, jak dosáhnout dobrých výsledků s fotografováním zvířat v akci.

Výběr správného momentu

Pamatujte, že je to o tom, abyste zachytili správnou akci ve správnou chvíli. To znamená, že je třeba, abyste měli dostatečně rychlý režim závěrky, abyste sledovali průběh akce a zachytili ji za pět sekund. Ujistěte se, že máte rychlé a správné štěrbinové časy, abyste mohli zachytit moment ve vysokém rozlišení.

Snímání zvířat v akci

Abyste dokázali zachytit akci zvířat, musíte být schopni se pohybovat s nimi. Musíte být flexibilní, abyste se mohli pohybovat s zvířetem, jak se před vámi pohybuje. Můžete se pohybovat s zvířetem na místě nebo pohybovat se s ním, sugesce pohybu pomůže zachytit skvělé momenty. Sledováním jeho pohybu můžete zachytit ty nejlepší momenty.

Fotografování zvířat v akci není snadné, ale stává se o něco jednodušší, když se učíte, jak nejlépe zachytit ty nejlepší momenty. Pokud se držíte těchto zásad, mohou vaše snímky přinést ohromnou radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení