fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Fotografování kontrastů v architektuře: staré versus moderní

Fotografování kontrastů ve výše uvedeném tématu je způsob, jak oživit architekturu fotografováním starých a moderních budov. Někteří fotografové fotografují tyto kontrasty, aby odhalili některé zajímavé myšlenky o klasické architektuře ve srovnání s moderními stavbami.

Fotografování kontrastů

Fotografování kontrastů ve výše uvedeném tématu je způsob, jak pozvednout architekturu afotografováním starých a moderních staveb. Fotografové často fotografují kontrast mezi starou a novou architekturou, aby ukázali jak se může architektura vyvíjet s časem. Tento kontrast může mít široké spektrum podob, od odvážných nových staveb, které se vymykají tradičnímu stylu, po obnovu starého budování.

Staré versus moderní

Architektura se v průběhu času neustále měnila. Fotografové mohou zachycovat tyto změny ve svých fotkách. Když se fotografové zaměřují na staré a moderní budovy, mohou vyprávět příběh o změnách, které se vyskytly v architektuře. Fotografové se mohou zaměřit na vytvoření kontrastu mezi starým a novým, tím přidávají na dynamice fotografie.

Zachycování kontrastů v architektuře je skvělý způsob, jak oživit fotografii. Tímto způsobem mohou fotografové vyprávět příběh a ukázat jak se architektura mění s časem. Fotografové se mohou zaměřit na srovnání starých a moderních budov, aby vytvořili zajímavý kontrast ve svých fotografiích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení