fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Fotografování experimentálních portrétů s maskami a make-upem

Experimentální fotografování portrétů je způsob, jak se vyhnout tradičnímu portrétování a vyvinout něco zcela nového a jedinečného. Pro ty, kteří se chtějí naučit experimentovat s fotografií, je často zajímavé pracovat s maskami a make-upem.

Experimentální portrétové fotografování

Experimentování s portréty může znamenat vytváření jedinečných a originálních obrazů, které vynikají nad ostatními. Lidé se mohou naučit nové techniky, jako je nasvícení a kompozice, aby dosáhli lepších výsledků. Experimentální portréty se mohou lišit od klasických portrétů svým konceptem, použitím odlišných textur a barvami a osvětlením.

Navrhování looku s maskami a make-upem

Masky a make-up jsou způsoby, jak dramaticky změnit vzhled portrétované osoby. Make-up může být použit k vytváření větších nebo menších rysů a masky mohou sloužit jako základní výchozí bod pro transformaci vzhledu portrétované osoby. To umožňuje fotografům vytvářet originální a netradiční portréty, které jsou oslnivé a dramatické.

Fotografování experimentálních portrétů s maskami a make-upem je zábavný a kreativní způsob, jak vytvářet unikátní a jedinečné obrazy. Můžete se naučit mnoho nových technik a nápadů, a použít je k vytváření zcela nových portrétů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení