fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

10 nejlepších webů pro fotografování

Fotografování je pro mnoho lidí vášní, a pro ty, kteří hledají další možnosti, jak se ve fotografování zdokonalovat, existuje spousta webů, které mohou pomoci. Níže jsme vybrali 10 nejlepších webů pro fotografování, které vám pomohou dosáhnout vyšší úrovně fotografování.

10 Nejlepších Webů pro Fotografování

 1. National Geographic: Tento web nabízí spoustu fotografií, které udělaly nejlepší fotografové na světě. Web také nabízí kurzy, semináře a další zdroje pro rozvoj vaší fotografické dovednosti.
 2. 500px: Tato platforma je ideální pro všechny typy fotografů. Nabízí síťovací funkce, které vám pomohou být v kontaktu s dalšími fotografy a lépe sdílet své fotografie.
 3. Adobe Photoshop Express: Tento web vám umožní úpravu fotografií online. Můžete použít spoustu různých nástrojů, abyste dosáhli dokonalé fotografie.
 4. Flickr: Tato platforma nabízí možnost sdílení fotografií a také jim vytvářet kolekce, které lze snadno sdílet s přáteli.
 5. ShootProof: Tento web umožňuje fotografům snadno a pohodlně zobrazovat a prodej své fotografie prostřednictvím webového prohlížeče.
 6. Shutterfly: Tento web vám umožňuje vytvářet a sdílet fotografické knihy a koláže z vašich fotografií.
 7. Vimeo: Tato platforma je ideální pro sdílení a prohlížení fotografických videí.
 8. Fotografie: Tento web je zaměřen na vytváření fotografických galerií. Můžete také nahrávat a sdílet videa a obrázky.
 9. Instagram: Tato platforma je ideální pro sdílení fotografií. Můžete si také vytvořit své vlastní profily a spojit se s ostatními fotografy.
 10. Pinterest: Tento web vám umožňuje vytvářet digitální skládačky z vašich fotografií a sdílet je s ostatními.

Jak Fotografovat S Tymito Weby

Při fotografování s těmito webovými stránkami je důležité pamatovat na několik důležitých aspektů. Nejprve je důležité zvolit správnou techniku – například používat správný objektiv, používat správné světlo a zvolit správnou expoziční hodnotu. Pro fotografování s digitálními fotoaparáty je také důležité mít na paměti některé technické aspekty, jako je rozlišení, komprese a formát obrazu. Fotografové by také měli používat správnou postprodukční techniku, aby dosáhli nejlepších výsledků.

Výše uvedené webové stránky vám pomohou při fotografování. Díky různým nástrojům a funkcím, které tyto webové stránky nabízejí, můžete ve fotografování zazářit. Díky nim můžete dosáhnout vyšší úrovně fotografování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

 1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
 2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
 3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení