fotografka

Logo fotografické studio M Palác

studio M-PALÁC

studio MPALÁC studio MPALÁC

fotografické studio Ing. Petry Sýkorové

Vánoční focení

Studio mpalác Vánoční focení

Milí fotografové,

      s radostí vám přinášíme ohlášení, které rozzáří vaši tvůrčí duši! Od konce září bude naše fotostudio Mpalác otevřeno s úchvatnou vánoční výzdobou, aby vaše focení získalo zcela nový rozměr. Věříme, že Vánoční focení je něco, co si zaslouží pozornost, a právě proto jsme pro vás připravili prostor, který bude vyzařovat pohádkovou atmosféru.

Vytvořte nezapomenutelné okamžiky pro Vánoční focení

Ateliér Mpalác vás přivítá se vším potřebným vybavením, abyste mohli zcela propustit uzdu své kreativitě a zachytit tu pravou vánoční atmosféru pro své klienty. Užijete si nekonečné možnosti, jak vytvořit jedinečné vánoční portréty, rodinné fotografie nebo třeba fotografie pro váš portfolia.

Profesionální prostředí

Vaše práce zaslouží jen to nejlepší. Proto po Vás na konci září připravíme prostředí, které splňuje nejvyšší standardy. Můžete se těšit na dostatek prostoru, optimální osvětlení, dekorace, rekvizity a další vybavení, které vám umožní zachytit magii Vánoc v každém detailu.

Dejte svým klientům Vánoční focení jako správný dárek

Klienti ocení váš profesionální přístup a možnost zažít fotografickou pohádku přímo ve studiu. Vánoční atmosféra a kouzlo našeho prostředí je tím pravým způsobem, jak vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, které zůstanou na dlouhou dobu. A nejen to, ale tato zkušenost může také přinést nové zákazníky a rozšířit váš fotografický byznys.

Rezervujte si svůj čas

Jelikož je Vánoční období často vysoce vyhledávaným termínem, doporučujeme vám co nejdříve zarezervovat váš čas ve studiu Mpalác. Rezervaci provedete pohodlně online zde: https://www.studiompalac.cz/produkt/rezervovat-studio/.

Těšíme se na spolupráci

Věříme, že naše spolupráce přinese nejen radost vám, ale také vašim klientům. Fotostudio Mpalác bude připraveno na váš příchod od konce září až do Vánoc, abyste mohli vytvořit ty nejúžasnější fotografie.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Ať už jste zkušenými profesionály nebo teprve začínáte s vaším focením. V našem studiu najdete veškerou podporu a příjemné prostředí pro vaši tvůrčí činnost.

Přijďte a propojte se s vánoční magií ve studiu Mpalác!

S láskou,

Tým fotostudia Mpalác a fotografka a majitelka studia Ing. Petra Sýkorová (https://www.fotosykorova.cz/)

PS: Fotky ateliéru nyní nejsou, ale jak budou, tak Vám je dáme hned k dispozici.

Fotka je tedy ilustrační. 

Studio mpalác Vánoční focení
Studio mpalác Vánoční focení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky...

Zajímavosti a návody

Jak fotografovat starobylé vesnice

Ahoj fotografe! Tak co, chystáš se vyrazit vyfotit ty starobylé vesnice? Než se vydáš na

Jak se k nám dostanete?

  1. Hlavní vstup (od křižovatky s Bauhausem – ne McDonald’s)
  2. Fotografové vyzvednou klíče (ostraha má online seznam, podepsat převzetí a pak vrátit)
  3. 13. patro

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení